Zamość: Dźgnęła nożem konkubenta. Oboje byli pijani

2450817 shutterstock 71631349 643 482
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kobieta dźgnęła nożem w nogę 48-letniego partnera. Mężczyzna z raną kłutą nogi trafił do szpitala. Podczas zajścia oboje znajdowali się w stanie nietrzeźwości.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. Policjanci wezwani zostali do jednego z mieszkań usytuowanych przy ul. Oboźnej w Zamościu. Załoga karetki pogotowia udzielała tam pomocy rannemu mężczyźnie. Jak ustalili policjanci 48-latek ugodzony został nożem przez 43-letnią konkubinę. Mężczyzna z raną kłutą goleni przewieziony został do szpitala.

 

Kobieta pod zarzutem uszkodzenia ciała konkubenta zatrzymana została w policyjnym areszcie. Przeprowadzone przez policjantów badanie pokazało, że podczas zajścia zarówno kobieta jak i jej partner znajdowali się w stanie nietrzeźwości. W organizmach mieli blisko trzy promile alkoholu.

 

Oprócz 43-latki i jej konkubenta w mieszkaniu przebywali również dwaj zamościanie w wieku 61 i 56-lat. Mężczyźni z uwagi na stan alkoholowego upojenia trafili do ośrodka dla osób nietrzeźwych.

 

 

Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.