Zamknięte stoki i hotele po świętach? Dziś poznamy nowe obostrzenia

zima śnieg snowboard narty stok narciarski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W czwartek premier Mateusz Morawiecki ogłosi nowe obostrzenia, które będą obowiązywać od 28 grudnia. Wszystko wskazuje na to, że stoki narciarskie i hotele będą zamknięte.

Konferencję prasową rządu zaplanowano w czwartek na godz. 14.00. Wezmą w niej udział: premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski. Politycy ogłoszą nowe obostrzenia, które będą obowiązywały od 28 grudnia. Jakich obostrzeń należy się spodziewać?

Z ustaleń Polsat News wynika, że od 28 grudnia stoki narciarskie zostaną zamknięte, a z hotelu będą mogli korzystać tylko medycy np. skierowani do pracy w szpitalach tymczasowych. Oznacza to, że z hoteli nie będą mogły już korzystać osoby podróżujące służbowo.

Z kolei według nieoficjalnych ustaleń Wirtualnej Polski, wśród nowych obostrzeń będzie również zakaz przemieszczania się w sylwestra. Chodzi o podróże między miastami. Imprezę sylwestrową będzie można zorganizować w domu w gronie do 5 osób, nie wliczając domowników.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.