Zamkną ulicę w centrum Lublina. Rusza remont, objazdy komunikacji miejskiej

Ulica Krakowskie Przedmieście w trakcie remontu
Ulica Krakowskie Przedmieście w trakcie remontu | fot. Dominik Wąsik

Od soboty 24 lipca nie będzie można przejechać ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od skrzyżowaniu z ulicą Wieniawską do 3 Maja. Samochody i autobusy pojadą objazdami. Będą potężne utrudnia w ruchu w centrum i śródmieściu.

Remont Krakowskiego Przedmieścia

Od najbliższej soboty (24 lipca) nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie, na remontowanym odcinku od ul. Wieniawskiej do ul. 3 Maja. Zakłada się, że ulica będzie wyłączona z ruchu do końca lipca.

W tym czasie drogowcy sfrezują starą nawierzchnię, położą warstwę wiążącą, wyregulują włazy studni oraz wpusty kanalizacji deszczowej, a następnie wykonają warstwę ścieralną. Na koniec zostanie odtworzone oznakowanie poziome.

Objazdy komunikacji miejskiej

Z powodu planowanego zamknięcia dla ruchu ul. Krakowskie Przedmieście od 24 lipca do odwołania pojazdy komunikacji miejskiej będą skierowane na objazdy:

Linia nr 2, 18, 26, 31, 57 i 150

W obu kierunkach: … – Al. Racławickie – Lipowa – Okopowa – Zesłańców Sybiru – Kołłątaja – 3 Maja – …

Linia nr 3, 4, 7, 13 i 55

W kierunku Głusk (Dominów) [3] / Elizówka-giełda (Elizówka, Dys-Wąwozowa) [4] / Felin Kalinówka [7] / Os. Poręba [13] / Felin Europark (Świdnik Helikopter) [55]: … – Al. Racławickie – Lipowa – Okopowa – Narutowicza – pl. Wolności – …

W kierunku powrotnym: bez zmian

Linia nr 32 i 40

W obu kierunkach: … – Lipowa – Okopowa – Zesłańców Sybiru – Kołłątaja – 3 Maja – …

Linia nr 74

W kierunku Zesłańców Sybiru: UWAGA! Zmiana przystanku końcowego na Ogród Saski 03: … – Lipowa – Okopowa – Narutowicza – Lipowa – Al. Racławickie [Ogród Saski 03]

W kierunku Rudnik (Rudnik-kościół, Ciecierzyn-Żulin): UWAGA! Zmiana przystanku początkowego na Ogród Saski 03: Al. Racławickie [Ogród Saski 03] – al. Długosza – …

Objazdy mogą powodować kilkuminutowe odchylenia w realizacji kursów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.