Zamkną przejazd kolejowy na drodze z Lublina do Nałęczowa. Kierowców czekają objazdy

Przejazd kolejowy w Miłocinie
Przejazd kolejowy w Miłocinie | fot. Mapy Google

Od przyszłego tygodnia zamknięty zostanie przejazd kolejowy na drodze z Lublina do Nałęczowa w Miłocinie. Powodem utrudnień są prace związane z remontem linii kolejowej nr 7. Kierowców czekają objazdy.

Przejazd kolejowy w Miłocinie zamknięty

Przejazd kolejowy w Miłocinie będzie zamknięty od poniedziałku 23 maja od godz. 10.00 do środy 8 czerwca do godz. 24.00. W tym czasie kierowcy poruszający się po trasie z Lublina do Nałęczowa będą musieli korzystać z objazdów.

Objazd zostanie poprowadzony drogami wojewódzkimi DW827 – DW747 – DW806 przez miejscowości: Sadurki – Wojciechów – Bełżyce – Marynin – Lublin. Trasa objazdu dla ruchu lokalnego zostanie poprowadzona przez miejscowości: Miłocin – Motycz – Palikije – Miłocin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.