Zamkną drogę krajową nr 82 na kilka tygodni. Kierowców czekają objazdy

DK82 w miejscowości Wesołówka
DK82 w miejscowości Wesołówka | fot. GDDKiA Lublin

Rozpoczyna się przebudowa przepustu w miejscowości Wesołówka na drodze krajowej nr 82. Kierowców czekają objazdy przez kilka tygodni.

Zamknięcie DK82 w Wesołówce

Od najbliższego piątku, 28 maja zamknięty będzie fragment drogi krajowej nr 82 na odcinku Stara Wieś – Albertów w związku z przebudową przepustu. Ruch kierowany będzie przez objazdy:

  • dla pojazdów o masie do 7 ton drogami powiatowymi 1716L i 2011L (Stara Wieś – Puchaczów – Bogdanka – Stefanów – Albertów.
  • dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 7 ton drogami: DW829 (Łęczna-Biskupice) – DK12 (Biskupice-Dorohucza) – oraz DW838 (Dorohucza-Głębokie). 

Objazdy potrwają do połowy czerwca. Następnie wykonawca wprowadzi ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości do 60 km/n. Zakończenie wszystkich prac planowane jest do końca czerwca.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jechałem w piątak koło 14 od Cycowa… przejazd już był zamknięty a nie było żadnego znaku o objeździe… patodrogowcy