Zalany telefon, uszkodzony laptop a może zamulony komputer? Nie wyrzucaj – napraw w DB-mobile!

Pęknięty wyświetlacz w telefonie
Pęknięty wyświetlacz w telefonie | fot. Adobe Stock

DB-mobile to serwis telefonów, komputerów i laptopów, który cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony klientów biznesowych i prywatnych. Jest to jeden z tych punktów, który już na stałe wpisał się na mapę Lublina – tutaj naprawisz sprzęt elektroniczny, którego naprawy odmówiono w innym serwisie! Wymiana wyświetlacza w smartfonie, zużytej baterii czy regeneracja zalanego telefonu to dosłownie drobiazg dla tutejszych serwisantów!

Napraw smartfon i komputer w jednym miejscu! DB-mobile kusi darmową wyceną!

DB-Mobile to specjalistyczny serwis elektroniczny zajmujący się naprawą komputerów i urządzeń mobilnych. Prawie każdy z nas posiada zalegający w szafie telefon, tablet czy laptop – działający bądź nie i najczęściej przysłowiowo „zamulony”. Co można zrobić z takim sprzętem? Możemy go wyrzucić – choć jednak, skoro dany sprzęt już zalega w tej szafie czy szufladzie, to z jakiegoś powodu żal nam było to zrobić. Możemy go też sprzedać – w takim wypadku dobrze byłoby go doprowadzić do stanu używalności.

Może więc warto odwiedzić miejsce, w którym za jednym zamachem naprawimy wszystkie wymienione urządzenia? To miejsce to serwis DB-Mobile znajdujący się pod adresem ul. Energetyków 23 lok. 73 w Lublinie! Spokojnie, wycena naprawy jest darmowa, tak więc posiadacz takiego sprzętu, nic nie ryzykuje.

Kompleksowy serwis firmowych telefonów i komputerów

W dzisiejszych czasach prawie każda firma korzysta z telefonów komórkowych i laptopów – urządzenia te, a w szczególności komputery potrzebują regularnego serwisu. Sprzęt firmowy musi działać bez zarzutu, tak by nie utrudniał, a ułatwiał realizację biznesowych celów. Może więc warto zachować kontakt do firmy realizującej kompleksową obsługę klientów biznesowych w zakresie serwisu telefonów komórkowych, laptopów i komputerów firmowych?

Serwis komputerów i telefonów marki Apple

Naprawa sprzętów takich jak MacBook air, MacBook pro czy też nowego modelu iPhone’a nie jest wcale takim łatwym zadaniem – wiele serwisów odmawia naprawy tego typu sprzętu, tłumacząc się ograniczoną dostępnością części zamiennych lub bardzo wysokim kosztem ewentualnej naprawy. Co gorsza, istnieją też serwisy, które podejmują się napraw markowych sprzętów, jednak zamiast oryginalnych podzespołów, stosują niskiej jakości chińskie zamienniki, których jakość jest, powiedzmy… mocno dyskusyjna.

Na szczęście, w Lublinie istnieje serwis realizujący tego typu usługi na najwyższym poziomie – wieloletnia obecność DB-mobile na rynku, pozwoliła firmie na zbudowanie sieci kontaktów z czołowymi dystrybutorami części oraz wysokiej klasy zamienników.

Jeśli więc Twój najnowszy iPhone 13 odmówił posłuszeństwa, to jego zbawienie czeka pod adresem Energetyków 23/73 w Lublinie! Pytania związane z ofertą możesz także zadać poprzez facebooka DB-mobile, bądź też zadzwonić pod numer telefonu: 500 698 775, jeżeli oczywiście Twój telefon jest aktualnie sprawny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.