Poradnik: Jak zrobić zakupy bez wychodzenia z domu „na już” bez większego ryzyka

Zakupy do domu Damel Taxi

Kwarantanna zmusza wszystkich do pozostania w domu. Choć Twoje zapasy miały starczyć na miesiąc, to jednak powoli się kończą i zaczynasz odczuwać potrzebę odświeżenia spiżarni? Damel Taxi to taksówka, która wykona zakupy za Ciebie!

Nastały czasy pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Państwo zaleca wszystkim jak najbardziej ograniczyć wyjścia oraz kontakty z innymi osobami, w celu ograniczenia możliwości zarażenia.

W tym trudnym czasie firma Damel Taxi wychodzi ze specjalną ofertą – zrobi zakupy za Ciebie, oczywiście dbając o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Kierowcy są przeszkoleni pod kątem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a ich pojazdy odpowiednio wyposażone.

  • płyny i żele do dezynfekcji
  • maseczki ochronne
  • rękawiczki
  • wydzielone strefy podróży
Bezpieczna wydzielona strefa w pojazdach Damel Taxi
Bezpieczna wydzielona strefa w pojazdach Damel Taxi

Damel Taxi – zakupy z dostawą do domu w super cenie

Koszt wykonania usługi zrobienia oraz dostarczenia zakupów do domu to 20 zł – odbiór przy taksówce lub 25 zł za zakupy z dostarczeniem do domu. Kierowca w trakcie przekazywania zamówienia zachowa bezpieczną odległość oraz rozliczy się po wcześniejszym okazaniu paragonu ze sklepu.

Usługa działa 24/7 a jedynym ograniczeniem jej dostępności, są godziny otwarcia sklepów, w których klient chciałby, aby wykonać zakupy. Usługodawca akceptuje zamówienia na nie więcej niż 20 kg i na maksymalnie jedną dużą zgrzewkę napojów.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

815 333 333 – pod tym numerem zamówisz zarówno taksówkę, jak i usługę wykonania zakupów z dostawą do domu

Usługa dedykowana jest szczególnie do seniorów oraz innych osób należących do podwyższonej grupy ryzyka zarażenia koronawirusem i zachorowania na COVID-19. Aby ograniczyć częste wyjścia do sklepów, zaleca się wykonywanie dużych zakupów „na zapas” – seniorzy często mają problem, z wniesieniem ciężkich siatek z zakupami do swojego miejsca zamieszkania.

Po co ryzykować zarażeniem i męczyć się z wnoszeniem siatek na piętro – w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, skorzystaj z usług Damel Taxi i ciesz się ekspresową realizacją usługi z dostawą pod same drzwi mieszkania. Taksówkarz zrobi wszystko, aby usługa została wykonana ekspresowo.

Potrzebujesz zakupów „na już„, lecz kwarantanna utrudnia Ci ich wykonanie? A może nie masz czasu na zakupy i wolał(a)byś, aby ktoś wykonał je za Ciebie? Taksówkarz Damel Taxi śpieszy z pomocą – upora się z zakupami na tip top, dostarczając je pod wskazany adres.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

A co jeśli potrzebujesz przetransportować przedmiot (do 20 kg) z jednego końca miasta na drugi? Damel Taxi oferuje usługę kurierską i przetransportuje ten przedmiot za Ciebie – zapraszamy do kontaktu!

„Zapraszamy do skorzystania naszej usługi TAXI Z DOWOZEM. Prosimy wcześniej telefonicznie poinformować nas o gabarytach przesyłki, celem upewnienia się, czy nasz taksówkarz będzie w stanie ją przetransportować. Jeśli rozmiar i waga będą odpowiednie, to ze swojej strony zrobimy wszystko, aby przedmiot został w ekspresowym tempie dostarczony pod wskazany adres” – mówi taksówkarz z korporacji Damel Taxi.

Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć ”COŚ”, czy siebie – Damel Taxi zrobi to za Ciebie! Zapraszamy do kontaktu pod numerami 815 333 333 lub 1-96-26 oraz poprzez profil na facebooku Damel Taxi Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.