Zakupy z dostawą do domu klienta na terenie Lublina!

stokrotka zakupy z dostawą do domu
Zakupy w Stokrotce z dostawą do domu | materiały prasowe

Sieć Stokrotka prowadzi dostawy zakupów do domu. Nie musisz nosić ciężkich i nieporęcznych toreb ze swoimi zakupami.

Stokrotka dostarcza zakupy do domu. Sprawdź, jak zamówić

Klienci na stronie www.sklep.stokrotka.pl mogą dokonywać zakupów codziennie, przez całą dobę. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty, już po 3 godzinach od złożenia zamówienia. Klient może również wybrać dogodny dla siebie czas dostawy.

Zamówienia przygotowywane są przez pracowników sklepów, żeby mieć pełną kontrolę nad całym procesem, a także jakością dostarczanych produktów.

„Rozwijamy ten segment kanału nowoczesnej sprzedaży, bo jest on wygodny i bezpieczny dla klientów. Ta forma sprzedaży cieszy się coraz większym zainteresowaniem, również dlatego, że oprócz standardowych sklepowych promocji, mamy również dedykowane oferty tylko dla klientów online” – mówi Konrad Majkowski, menadżer ds. komunikacji i PR Stokrotki.

Z zakupów w Stokrotce online może skorzystać każdy mieszkaniec Lublina, gdyż dostawami objęte jest całe miasto. W przypadku dodatkowych pytań klienci Stokrotki mogą kontaktować się z infolinią 502 004 402 lub wysłać email pod adres [email protected].

Za zakupy klient płaci podczas składania zamówienia. Płatności można dokonywać kartą płatniczą, przelewem lub BLIKiem. Warto zaznaczyć, że przy zakupach powyżej 100 zł, koszt dostawy to tylko 1 zł.

900x440 BANNERY PRODUKTOWE Alpen Gold
900x440 BANNERY PRODUKTOWE Ludwik
900x440 BANNERY PRODUKTOWE Kujawski

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.