Zajęcia terenowe Strzelców w lesie Rudki

las, śnieg, strzelec, kamuflarz
fot. JS 0302 Lublin

W dniu 14 stycznia Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 0302 Lublin oraz sympatycy z Biłgoraja prowadzili zajęcia terenowe w lesie Rudki w okolicy Nowin.

Dzień jak co dzień

W mroźną niedzielę strzelcy ćwiczyli podstawy maskowania zimowego oraz poruszanie się w ukryciu w terenie leśnym. Uczestnicy napotkali utrudnienia w postaci rzeki Nędznicy i zamarzniętych bagien, przez które musieli się przeprawić.

strzelcy
fot. JS 0302 Lublin

Instruktorzy z Jednostki Strzeleckiej wykorzystując panujące warunki, przeprowadzili także instruktaż. Strzelcy mogli ponadto wzmacniać swoją kondycję podczas długiego marszu w trakcie zajęć.

strzelcy
fot. JS 0302 Lublin

Jednostka Strzelecka nr 0302 w Lublinie

Jest organizacją proobronną działającą na terenie Lubelszczyzny. Należy do Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego. Działa ona na rzecz wzmacniania obronności Rzeczypospolitej Polskiej przez przygotowywanie członków do służby wojskowej, ćwiczenia z zakresu taktyki oraz survivalu i podnoszenia poziomu sprawności fizycznej.
Bądź odważny i zgłoś się do nas.
Wyjdź z domu — zostań Strzelcem!
Dołącz do nas: Jednostka Strzelecka nr 0302 w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.