Zaginiony kufer poszukiwany – potwory z Domu Strachu Ciemno pilnie proszą o pomoc!!!

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Zaginiony kufer – szkatuła z kosztownościami lokalnych zmor, duchów i wilkołaków zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach! Dom Strachu Ciemno poszukuje każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat zguby!

Zaginął kufer pełen nagród

Zagubiony kufer to szkatuła pełna kosztowności. Ostatni raz miał z nią styczność Wojtek Wilkołak około trzech wieków temu – od tego czasu nikt go już nie widział i to nawet pomimo tego, że przecież nie wszystkie zmory mają oczy! Szkatuła jest pełna kosztowności – prezentów, które możemy rozdać w ramach znaleźnego. Sam kufer ma dla nas wartość sentymentalną. Przez równe siedemset osiemdziesiąt sześć lat spał w nim Wikariasz – daleki kuzyn Wojtka Wilkołaka, nasz dobry druh i kolega. Biedak obecnie nie śpi od trzech wieków, a z braku snu zrobił się strasznie marudny i nie daje nam spokoju…

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Dom Strachu Ciemno – znajdź zagubiony kufer

Poszukiwanie kufra w Domu Strachów Ciemno to wcale nie taka prosta sprawa – na Twojej drodze będą czyhać duchy, zmory i inne wiedźmy. Nie każdy lubił te dwa wredne wilkołaki, część potworów jest obecnie szczęśliwa – ciągłe chrapanie śpiącego Wikariusza w kufrze po potrafiło postawić na nogi nawet lewitujące zjawy.

Jeżeli jednak chcesz pomóc nam w poszukiwaniach, to znajdziesz nas pod adresem – Galeria Olimp al. Spółdzielczości Pracy, 20-147 Lublin. Wspólne udanie się w misję poszukiwawczą i przemierzanie otchłani Domu Strachów to doskonała forma spędzenia wolnego czasu – idealny pomysł na spędzenie nietypowej randki czy urodzin.

Voucher do Domu Strachu Ciemno
Voucher do Domu Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Nowy limitowany scenariusz w Domu Strachów Ciemno – czekają nagrody

Dom Strachu Ciemno przygotował dla Was specjalny scenariusz polegający na poszukiwaniu kufra pełnego skarbów. Jest to scenariusz limitowany – amatorzy mocnych wrażeń powinni się więc śpieszyć, jeżeli nie chcą stracić wyjątkowej szansy na znalezienie się w centrum historii przesiąkniętej dreszczykiem i adrenaliną. Kufra pełnego skarbów będziesz szukał w przestrzeni Domu Strachu Ciemno, w jego odnalezieniu pomogą Ci zagadki i wskazówki pozostawione przez… reżysera? Wilkołaka? Ducha? W tym miejscu pozostawimy znak zapytania, was natomiast zapraszamy do zapisów i śledzenia Domu Strachu Ciemno.

Miejsca możesz rezerwować poprzez stronę internetową https://ciemno.eu/rezerwacje lub w trakcie odwiedzin Domu Strachów Ciemno, który czynny jest od 14:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku i od 12:00 do 21:00 w soboty i niedziele. Warto również śledzić media społecznościowe Domu Strachów Ciemno – to taki portal między Lublinem a zaświatem, dzięki któremu możecie być zawsze na bieżąco z nowymi scenariuszami i ciekawostkami z życia codziennego potworów. Zapraszamy!

ZDOBĄDŹ BILET WSTĘPU – dla siebie i swojej ekipy

Jak wziąć udział w zabawie? Odwiedź profil Domu Strachu Ciemno na facebooku i postępuj według instrukcji.

Strachastycznie! Prawda!? >> Biorę udział

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.