Zaginęła mieszkanka podlubelskiej gminy Konopnica. Nie ma z nią kontaktu od ponad tygodnia

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Zaginęła 27-letnia mieszkanka gminy Konopnica. Wyszła z domu ponad tydzień temu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policja prowadzi poszukiwania i apeluje o informowanie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety.

Gdzie jest Agnieszka?

Policjanci z Komisariatu w Bełżycach szukają zaginionej Agnieszki G., mieszkanki gminy Konopnica. Kobieta ostatni raz była widziana 12 lutego, kiedy wychodziła z domu. Do chwili obecnej nie ma z nią żadnego kontaktu ani informacji o miejscu jej pobytu.

AKTUALIZACJA: Tragiczny finał poszukiwań 27-letniej mieszkanki gminy Konopnica. Jej ciało znaleziono na terenie Lublina

Rysopis zaginionej: 27 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion proste koloru ciemny blond, tatuaże na lewym przedramieniu obraz skorpiona, na prawym ramieniu obraz owada, na klatce piersiowej wzór krzyża.

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego o długości 3/4, leginsy koloru czarnego, buty czarne.

Prośba o pomoc

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Bełżycach tel. 47 812 63 10 adres: Bełżyce ul. Lubelska 82 lub na numer alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.