Tragiczny finał poszukiwań 27-letniej mieszkanki gminy Konopnica. Jej ciało znaleziono na terenie Lublina

Policyjny radiowóz na sygnale
Policyjny radiowóz na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Zakończono poszukiwania 27-letniej mieszkanki gminy Konopnica. Finał akcji okazał się tragiczny. Ciało kobiety odnaleziono w zaroślach na terenie Lublina.

Jak informowaliśmy we wczorajszym komunikacie, 27-letnia Agnieszka ostatni raz była widziana 12 lutego, kiedy wychodziła z domu. Kiedy nie wracała do domu i nie można było nawiązać z nią kontaktu, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie na policję.

Funkcjonariusze policji rozpoczęli jego poszukiwania. O zaginięciu Agnieszki pisaliśmy tu: Zaginęła mieszkanka podlubelskiej gminy Konopnica. Nie ma z nią kontaktu od ponad tygodnia

Tragiczny finał poszukiwań

W środę (21.01) rano policjanci z Lublina zostali zaalarmowani przez jednego z mieszkańców miasta o ujawnieniu zwłok przy ul. Pliszczyńskiej, w dzielnicy Ponikwoda. Zwłoki kobiety znajdowały się w krzakach, nieopodal torów kolejowych. Wstępnie wykluczono, by do jej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Śledczy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności. Ciało 27-latki zostało zabezpieczone do dalszych badań. Dopiero po otrzymaniu wyników będzie wiadomo, co było przyczyną śmierci młodej kobiety.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.