Zaginęła jedenastoletnia Ukrainka. Wyszła w nocy i ślad po niej zaginął

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Gdzie jest Sofiia D. z miejscowości Jabłonna-Majątek pod Lublinem? 11-latka zaginęła dzisiejszej nocy. Szuka jej policja.

Zaginęła 11-letnia Sofiia

Zaginiona to 11-letnia Sofiia D. z Ukrainy. Nastolatka wyszła z domu w miejscowości Jabłonna-Majątek (gmina Jabłonna) w czwartek (4.08) około godz. 3. Nie powiedziała nikomu, dokąd idzie. Z ustaleń policjantów prowadzących poszukiwania wynika, że dziewczynka nie utrzymywała kontaktów z osobami z Polski. Nie posiada też przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zaginionej: Ma 163 cm, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie, proste do pasa w kolorze ciemny blond, oczy koloru szarego, ubrana była najprawdopodobniej w czerwone spodnie, koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, obuwie klapki koloru fioletowego. W uszach okrągłe kolczyki koloru złotego.

Osoby, które znają jej miejsce pobytu lub widziały zaginioną, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym komisariatu w Bychawie pod nr tel. 47 812 92 10. Informację można przekazać anonimowo.

Aktualizacja, godz. 15:00

Dziewczynka została odnaleziona na jednym z osiedli w Lublinie. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.