Zaginęła Agata Chmiel. Wyszła z domu i nie wróciła. Szuka jej rodzina i policja

IMG 20170601 133821
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja poszukuje 23-letniej Agaty Chmiel z Woli Burzeckiej. Kobieta pod koniec września wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła.

Do zaginięcia 23-latki doszło 30 września. Tego dnia młoda kobieta wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia Agata ubrana była w kurtkę jesienną koloru niebieskiego, czarne materiałowe spodnie, brązowe pantofle na obcasie i miała ze sobą torebkę z czarnym paskiem.

Rysopis: wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond, proste do ramion, oczy niebieskie.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej, bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

AKTUALIZACJA 20.11.2019

Kobieta została znaleziona przez policjantów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.