Zaginęła 56-letnia kobieta. Wyszła do pracy, ale tam nie dotarła. Ostatni raz widziana była w Lublinie

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci i rodzina poszukują 56-letniej Renaty Z. Kobieta we wtorek rano wyszła z zamiarem udania się do pracy. Jednak do chwili obecnej tam nie dotarła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Po raz ostatni widziano ją na Placu Litewskim w Lublinie.

Zaginęła kobieta w Lublinie

Z informacji przekazanych przez członków rodziny wynika, że Renata Z. zaginęła we wtorek 13 czerwca na terenie Lublina. Ostatni raz widziana była tego dnia około godz. 7.30 na Placu Litewskim. Wielokrotne próby rodziny nawiązania kontaktu z zaginioną okazały się bezskuteczne. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu, ma też wyłączony telefon.

Rysopis zaginionej: wzrost ok. 170 cm, szczupła budowa ciała. W chwili zaginięcia 56-latka ubrana była w granatową pikowaną kurtkę, koszulę w kwiaty, czarne spodnie, czarne sportowe buty i beżową torebkę. Z przekazanych informacji wynika, że kobieta zmaga się z depresją i istnieje zagrożenie życia.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt bezpośrednio z policją pod nr tel. 112.

Aktualizacja

Poszukiwania za 56-latką zostały zakończone. Kobieta została znaleziona późno w nocy na jednej z klatek schodowych. Jest cała i zdrowa.

Szczegóły: Poszukiwania zakończone! Pani Renata została odnaleziona na terenie Lublina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.