Poszukiwania zakończone! Pani Renata została odnaleziona na terenie Lublina

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

56-letnia Renata Z., która zaginęła we wtorek 13 czerwca, została odnaleziona na terenie Lublina – poinformowała rodzina. Kobieta jest cała i zdrowa. Dziękujemy za udostępnianie komunikatu o zaginięciu.

Poszukiwania kobiety zakończone

Poszukiwania rozpoczęto od zgłoszenia dotyczącego 56-latki, która we wtorek (13 czerwca) rano wyszła z domu z zamiarem udania się do pracy. Niestety tak się nie stało. Ostatni raz widziana była około godz. 7.30 na Placu Litewskim w Lublinie. Kobieta nie wróciła na noc i nie skontaktowała się z bliskimi, którzy o zaginięciu powiadomili policję.

Zaangażowani w sprawę policjanci sprawdzili miejski monitoring, jak również zapisy z kamer z pojazdów komunikacji miejskiej. To pozwoliło ustalić, że kobieta tego dnia poruszała się komunikacją miejską i wysiadła na jednym z przystanków w dzielnicy Kalinowszczyzna, po czym udała się pieszo w kierunku osiedla.

Dzięki tym ustaleniom policjanci skoncentrowali poszukiwania na tym konkretnym obszarze. Późną nocą rodzina zaginionej kobiety otrzymała telefon od jednej z mieszkanek Lublina, że widziała podobną kobietę do tej z komunikatów umieszczonych z lubelskich mediach. Ta informacja okazała się bardzo cenna, bo po kilku minutach 56-latka była już w rękach rodziny.

Pani Renata została odnaleziona cała i zdrowa. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie komunikatu o jej zaginięciu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jakieś słowo więcej, co się z Panią, działo?
    Tyle Osób zaangażowanych, tyle komunikatów…
    Cieszy, że Pani odnalazła się…