Zaginęła 22-letnia Karolina Kołodziej. Rodzina wspólnie z policją proszą o pomoc

karolina kołodziej zaginela
Policjanci i rodzina poszukują zaginionej 22-letniej Karoliny Kołodziej | fot. nadesłane

Policjanci i rodzina poszukują 22-letniej Karoliny Kołodziej, która w poniedziałek wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Kobieta może prawdopodobnie poruszać się swoim autem w kierunku Lublina.

Do zaginięcia 22-letniej Karoliny Kołodziej doszło w poniedziałek, 1 kwietnia, w miejscowości Sokoły (gmina Pionki, powiat radomski, województwo mazowieckie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że Karolina około godz. 10 wyszła z domu, nie informując swojej rodziny, gdzie się udaje.

Następnie wsiadła do swojego auta marki jaguar x-type (kolor srebrny) i pojechała w nieznanym kierunku. Rodzina nie może skontaktować się z 22-latką. Jak poinformowała nas znajoma Karoliny, dziewczyna ostatnio była widziana na trasie Radom-Lublin z inną kobietą w aucie i padły podejrzenia, że mogła udać się do naszego miasta.

„Nie ma z nią żadnego kontaktu. Nie pojawiła się w pracy. Nie jest typem osoby, która znika z dnia na dzień. Jest spokojną dziewczyną, zawsze rzetelnie podchodzi do pracy i swoich obowiązków. Telefon jest wyłączony, nie ma z nią żadnego kontaktu” – pisze znajoma Karoliny.

Na chwilę obecną nie posiadamy informacji o dokładnych numerach rejestracyjnych auta (oprócz WRA), którym porusza się Karolina. Jeśli uzyskamy taką informację, to materiał zostanie zaktualizowany.

Karolina w dniu zaginięcia miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, czarną spódniczkę, czarne buty i rajstopy. Miała założone kolczyki duże koła. Cechą charakterystyczną jest blizna na brodzie po usunięciu pieprzyka.

Osoby, które widziały Karolinę (lub jej auto) albo wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, proszone są o przekazanie informacji pod nr tel. 515500929 lub 112.

//Aktualizacja

Karolina się znalazła! Dziękujemy naszym Czytelnikom za tak liczne udostępnienia naszej publikacji wśród znajomych.

50302010 1860192407423129 7783004657642635264 n 1
Takim autem porusza się Karolina | fot. nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.