Zaginęła 20-letnia Kamila Łaba. Wyjechała do Warszawy, ale kontakt się urwał

Kamila miała jechać do Warszawy na jeden dzień, ale nie wiadomo czy dotarła. Od tamtej pory kontaktu się urwał. Rodzina prosi o pomoc.

 

Zaginiona to 20-letnia Kamila Łaba z Lublina. Ostatnio pracowała w barku Bazylia na UMCS. Rysopis: szczupła blondynka, długie włosy, wzrost ok. 165 cm, nosi okulary.

 

W piątek 24.02.2017 miała wyjechać na 1 dzień do Warszawy, od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu córki.

 

AKTUALIZACJA

Znalazła się 20-letnia Kamila. Jest w szpitalu w Warszawie – czytaj więcej.

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zeby znalazla sie zdrowa izywa wspolczuje rodzinie.skontaktujcie sie z jackowskim zeby nie bylo za pózno.taka moja rada.

  2. Tak to jest jak się szuka przygód jeżdżąc BlaBlacarem zamiast wsiąść do busa czy pociągu……..Oby się znalazła

    1. Znasz ją, że tak piszesz. Skąd masz takie info? To siostra mojej znajomej i raczej nie podejmuje takich ryzykownych zachowań.