Zaginęła 16-letnia Oliwia z Lublina. W ubiegły czwartek wyszła ze szkoły i nikt już jej nie widział

Zaginęła Oliwia Kondracka z Lublina
Zaginęła Oliwia Kondracka z Lublina | nadesłane

Bliscy i policjanci poszukują 16-letniej Oliwii Kondrackiej z Lublina. Szesnastolatka z ubiegły czwartek wyszła ze szkoły i dotąd nie wróciła do domu, ani nie nawiązała z bliskimi kontaktu.

Gdzie jest Oliwia?

Do zaginięcia 16-letniej Oliwii Kondrackiej doszło w czwartek (29.09). Rano wyszła z domu do szkoły znajdującej się przy ul. Radziwiłłowskiej 5 w Lublinie. Około godz. 11 nastolatka opuściła szkołę, nie informując nikogo, dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Sprawa zaginięcia 16-latki została zgłoszona na policję.

Rysopis zaginionej: bardzo ciemne włosy z rudymi pasemkami, brązowe oczy, wzrost około 164 cm. W dniu zaginięcia nastolatka ubrana była w jasne, prawie białe jeansy, czarną bomberkę, czarną bluzę nakładaną przez głowę, czarne adidasy i czarny plecak marki Adidas. Oliwia posiada przy sobie legitymację szkolną, bilet roczny na MPK oraz telefon, który obecnie jest nieaktywny.

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komisariatu II w Lublinie pod numerem 47 811-45-72 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Zaginęła Oliwia Kondracka z Lublina
Zaginęła Oliwia Kondracka z Lublina | nadesłane

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może telewizyjne celebrytki zabrały ją na wycieczkę do Hamburga, ponoć tam mają wolne wakaty.To nie byłaby pierwsza dziewczyna z polski na wycieczce.Brawo nasze prawodawstwo.