Zaginęła 15-letnia Irmina Jagodzińska z Grójca. Może przebywać w naszym regionie

Zaginęła 15-letnia Irmina Jagodzińska
Zaginęła 15-letnia Irmina Jagodzińska | nadesłane

Policjanci z Grójca poszukują 15-letniej Irminy Jagodzińskiej. Nastolatka może przebywać na terenie województwa lubelskiego.

Poszukiwania 15-latki

Do zaginięcia 15-letniej Irminy Jagodzińskiej doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (17/18.07). Nastolatka wyszła z domu znajdującego się w małej wsi w okolicy Grójca i od tamtej pory nie wróciła do domu, ani nie skontaktowała się z bliskimi. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu.

Z przekazanych informacji wynika, że ostatnio jej telefon logował się w okolicy Ryk. Rysopis zaginionej: ok. 160 cm wzrostu, włosy średnie, ciemny blond. Może posiadać przy sobie charakterystyczną walizkę koloru miętowego.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informację o jej miejscu przebywania, proszą o kontakt z policją. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniu 15-latki.

Zaginęła 15-letnia Irmina Jagodzińska
Zaginęła 15-letnia Irmina Jagodzińska | nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ona na pewno uciekła z chłopakiem na 100 procent i na pewno wyświetlała post o swoim zaginięciu ale z jego telefonu więc w wyświetleniach jeśli się znajdzie i wyodrębni wszystkich chłopaków znajomych jej to będzie na pewno z ktorymś z nich albo była no ale tak.😁 gdyby się przydala ta informacja