Zaginęła 13-letnia Julia Rekiel. Wyszła do szkoły i do niej nie dotarła

68 98410
Radiowóz policyjny | fot. Policja

Policjanci poszukują 13-letniej Julii Rekiel. Dziewczyna wyszła z domu do szkoły i od tamtej pory nikt jej nie widział. Rodzina prosi o pomoc.

 

Do zaginięcia doszło w czwartek o godzinie 6.20. Matka zaginionej podwiozła ją na przystanek w miejscowości Nasutów. Stamtąd 13-latka miała pojechać do szkoły w Niemcach tam jednak nie dotarła i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

 

Wczoraj po godzinie 19.30 fakt zaginięcia zgłosił policjantom ojciec dziewczynki. Poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Niemcach.

 

Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca przebywania 13-latki proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub informację na nr tel. (81) 756 17 97 albo 997.

 

//Aktualizacja

Julia się odnalazła. Sprawdź szczegóły –> klik

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.