Zaginął. Wyszedł z mieszkania odebrać listy ze skrzynki pocztowej. Kto widział 86-latka?

Zaginął 86-letni Marian Kroszka ze Świdnika | fot. KPP Świdnik

Policjanci poszukują zaginionego 86-letniego mieszkańca Świdnika, który we wtorek wyszedł z mieszkania i zaginął. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

86-letni Marian Kroszka we wtorek 31 sierpnia około godz. 16 wyszedł z mieszkania z zamiarem odebrania ze skrzynki pocztowej listów. Od tamtej pory nie powrócił i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Posiada przy sobie portfel z dokumentami.

Rysopis zaginionego: Wzrost około 170 cm, średniej budowy ciała, włosy siwe z zakolami na czole. W chwili zaginięcia ubrany był w koszulową bluzkę koloru niebieskiego z krótkim rękawem, spodnie czarne materiałowe długa nogawka składane w kant, na nogach domowe męskie ciapy koloru brązowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku pod nr tel.: 47 812-14-10 lub 112.

Zaginął 86-letni Marian Kroszka ze Świdnika | fot. KPP Świdnik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.