Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania Krzysztofa Falkowicza z Górki Lubartowskiej

Zaginął Krzysiek Falkowicz z Górki Lubartowskiej | fot. nadesłane

Policja i rodzina poszukują zaginionego Krzysztofa Falkowicza z Górki Lubartowskiej. Mężczyzna w sobotę wieczorem wyszedł z domu i ślad po nim zaginął.

Do zaginięcia mężczyzny doszło w sobotę około godz. 23 w miejscowości Górka Lubartowska w powiecie lubartowskim. Krzysztof późnym wieczorem wyszedł z domu i do tej pory do niego nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie ciemne ubrania i okulary. Jak informuje rodzina, zaginiony mógł przebywać w miejscowości Górka Lubartowska lub Szczekarków. Strażacy przeszukują rejon rzeki Wieprz.

Ktokolwiek widział Krzysztofa lub wie, gdzie aktualnie przebywa proszony jest o przekazanie informacji pod jeden z dostępnych numerów telefonu: 726342143 lub 691792225.

Aktualizacja: Wyszedł z imprezy i ślad po nim zaginął. Ciało znaleziono trzy miesiące późniejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.