Zaginął Sławomir Żuraw z Lublina. W piątek wyszedł do pracy, ale tam nie dotarł

Zaginął Sławomir Żuraw z Lublina
Zaginął Sławomir Żuraw z Lublina | fot. nadesłane

Rodzina i bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach 59-letniego Sławomira Żuraw z Lublina. Mężczyzna wyszedł w piątek do pracy, ale do niej nie dotarł.

Zaginął Sławomir Żuraw

Do zaginięcia 59-letniego Sławomira Żuraw doszło w piątek (04.02) rano. Mężczyzna około godz. 8.30 wyszedł z mieszkania w centrum Lublina do pracy, lecz jak się później okazało do niej nie dotarł. Od tamtej pory nie nawiązał z bliskimi kontaktu, a telefon ma wyłączony.

Rysopis zaginionego: 59 lat, wzrost 175 cm, krępa budowa ciała, włosy szpakowate, krótko ostrzyżone. niebieskie oczy, okulary korekcyjne, brak zarostu. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną puchową kurtkę zimową, jeansy i sportowe buty w jasnym kolorze. Miał przy sobie torbę z laptopem i dokumenty.

Z przekazanych informacji przez rodzinę wynika, że 59-latek może poruszać się samochodem Renault Scenic w kolorze szampańskim o numerach rej. LU 4777F. Zaginięcie mężczyzny zostało zgłoszone na policję. Jednostką prowadzącą sprawę jest Komisariat IV Policji w Lublinie, tel. 47 811-48-00.

Zaginął Sławomir Żuraw z Lublina
Zaginął Sławomir Żuraw z Lublina | fot. nadesłane
Zdjęcie auta, którym może poruszać się 59-latek
Zdjęcie auta, którym może poruszać się 59-latek | fot. nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.