Zaginął Przemysław Gniadek, student UMCS. Rodzina prosi o pomoc (zdjęcia)

W czwartek, 23 marca w Lublinie zaginął Przemysław Gniadek, student UMCS. Tego samego dnia o godz. 15.00 zadzwonił do rodziny informując, że wraca do domu. Od tamtego czasu nie odezwał się.

 

Zaginiony to 22-letni Przemysław Gniadek, student UMCS. Z informacji udzielonych przez rodzinę wiadomo, że ostatni raz kontaktował się telefonicznie po godzinie 15 informując, że zamierza wrócić do domu rodzinnego. Po tym telefonie urwał się kontakt z Przemkiem.

 

Prosimy wszystkich o rozpowszechnianie tej informacji. Kto miał z nim kontakt lub widział Przemka prosimy o informacje pod numerem telefonu 697 033 533.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.