Zaginął Mirek Kędra z Kraśnika. Przyjechał busem do Lublina i ślad po nim zaginął

Zaginął 31-letni Mirek Kędra z Kraśnika | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Zaginął 31-letni Mirek Kędra z Kraśnika. Mężczyzna przyjechał w czwartek busem do Lublina, gdzie miał się przesiąść w busa do Zamościa. Niestety od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Do zaginięcia 31-letniego Mirka Kędry doszło w czwartek, 11 kwietnia. Mężczyzna pochodzi z Kraśnika, lecz aktualnie mieszka w Zamościu. – „Tego dnia pojechał do Kraśnika do taty, a żeby tam dojechać czy wrócić musiał się przesiąść w Lublinie. O godz. 12 rozmawiałam z nim przez telefon, a o godz. 12.35 napisał, że czeka na busa do Lublina i od tamtej pory cisza” – pisze narzeczona mężczyzny.

Wiadomo, że Mirek wsiadł do busa w Kraśniku i dojechał nim do Lublina, gdzie miał się przesiąść do busa do Zamościa. Podczas próby kontaktu okazało się, że ma wyłączony telefon. Ślad po 31-latku urwał się na dworcu autobusowym PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Rysopis zaginionego: Mirek ma 184 cm wzrostu i lekki zarost. W chwili zaginięcia miał na sobie jasno-szarą kurtkę, ciemno-szary sweter, granatowe spodnie i zielone adidasy. Miał też czarna, sportową torbę podręczna.

Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Narzeczona postanowiła zgłosić zaginięcie 31-latka na policję.

Jeśli ktokolwiek go widział lub jest w stanie pomóc w poszukiwaniach proszony jest o kontakt z policją pod numerami telefonów: 112, 997 lub 731-406-402.

//Aktualizacja

Mirek się znalazł cały i zdrowy! Rodzina dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do pomocy. Oby więcej akcji z takim szczęśliwym zakończeniem.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Co było przyczyną zaginięcia ?
    Jeżeli np. głupia kłótnia parki, i chęć utarcia nosa narzeczonej przez w.w. Pana który zerwał z nią kontakt po kłótni. Powinni ponieść wszelkie koszty rozpoczęcia procedur poszukiwania „zaginionego”.