Zaginął mieszkaniec Lublina. Czy widziałeś tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Janusza D.

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Janusza D., 64-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna zaginął w środę, 29 maja, w godzinach popołudniowych. Osoby, które widziały mężczyznę, proszone są o kontakt z policją.

Zaginął Janusz D. z Lublina

Do zaginięcia 64-latka doszło w środę (29.05). Około godz. 13:00 mężczyzna wyszedł z mieszkania w dzielnicy Felin, udając się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Rysopis zaginionego: 164 cm wzrostu, tęga budowa ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w żółto-fioletową koszulkę, czarną czapkę z daszkiem i spodnie typu moro. Zaginiony jest zdolny do samodzielnej egzystencji, przyjmuje stale leki.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komisariatem VI Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B, dzwoniąc pod numer telefonu 47 811-47-80 lub numer alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.