Zaginął Kazimierz Malinowski z Lublina. Mężczyzna musi przyjmować leki

68 137654
Zaginął Kazimierz Malinowski z Lublina | fot. policja

Policjanci z Lublina i rodzina poszukują zaginionego Kazimierza Malinowskiego. Mężczyzna 21 października opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie wrócił do domu.

Do zaginięcia 26-letniego Kazimierza Malinowskiego doszło z 21 na 22 października. Mężczyzna opuścił miejsca zamieszkania w Lublinie przy ul. Lubomelskiej nie informując rodziny, dokąd się udaje.

Policjanci ustalili, że zaginiony planował survivalowy wyjazd w góry, prawdopodobnie w rejon Bieszczad. Mężczyzna opuszczając mieszkanie zabrał ze sobą namiot, śpiwór, plecak turystyczny bez stelaża oraz rower górski w kolorze fioletowym.

Rysopis mężczyzny: Wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka lekko zgarbiona, włosy blond. Może posiadać zarost oraz okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę koloru niebieskiego oraz buty glany w kolorze czarnym lub trzewiki w kolorze brązowym.

Mężczyzna musi przyjmować leki i być pod opieką lekarza. Ktokolwiek widział zaginionego, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

//Aktualizacja

Czytaj więcej: Tragiczny finał poszukiwań 26-latka z Lublina. Jego ciało znaleźli w lesie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.