Tragiczny finał poszukiwań 26-latka z Lublina. Jego ciało znaleźli w lesie

las
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zakończyły się trwające ponad miesiąc poszukiwania 26-letniego mieszkańca Lublina, który opuścił miejsce zamieszkania i już tam nie wrócił. Jego ciało znaleziono w lesie koło Lubartowa.

Do zaginięcia 26-letniego Kazimierza M. doszło z 21 na 22 października. Mężczyzna opuścił miejsca zamieszkania w Lublinie przy ul. Lubomelskiej nie informując rodziny, dokąd się udaje.

W niedzielę 25 listopada policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie o znalezionych zwłokach młodego mężczyzny z lasach Kozłowieckich koło Lubartowa.

 – Wstępne oględziny wykazały, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.