Zaginął Henryk Śniadowski. 71-latek ma problemy zdrowotne i zaniki pamięci

Zaginął 71-letni Henryk Śniadowski
Zaginął 71-letni Henryk Śniadowski | fot. nadesłane

Od zaginięcia Henryka Śniadowskiego minął już dzień. Niestety do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Jego życie może być zagrożone. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje.

Zaginął Henryk Śniadowski

71-letni Henryk Śniadowski jest mieszkańcem powiatu puławskiego, a dokładnie gminy Markuszów. Ze względu na stan zdrowia musi przebywać pod stałą opieką i obecnie mieszka przy ul. Sławin w Lublinie.

Ostatni raz był widziany w środę 7 lipca pomiędzy godziną 12 a 14. Mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną.

„Zaginął mój teść Henryk Śniadowski. Wyszedł w środę z domu ok. godz.13. Teść choruje na Alzheimera, Parkinsona i otępienie starcze” – pisze synowa pana Henryka.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 centymetry, sylwetka krępa, lekko przygarbiona, waga 110 kilogramów, włosy krótkie, siwe, oczy piwne, porusza się o kuli lub lasce.

W dniu zaginięcia ubrany w polar w kolorze khaki, koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, spodnie dresowe koloru grafitowego, na lewej nodze klapek koloru niebieskiego otwarty, na prawej nodze klapek koloru czarnego zakryty.

W przypadku napotkania prosimy o poinformowanie dyżurnego komisariatu 5 telefon 47 811 47 00 lub kontakt z numerem alarmowym 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.