Zaginął Adam Łebkowski z Lublina. Czy ktoś go widział?

Adam Łebkowski
Zaginiony Adam Łebkowski

Zaginiony 49-latek ostatni raz widziany był 5 sierpnia w godzinach rannych w miejscu zamieszkania. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu. Rodzina prosi o pomoc.

Adam Łębkowski ma 49-lat i mieszka przy ul. Lawinowej na lubelskim Czechowie. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę po godz. 9 i do tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Adam Łebkowski jest masażystą leczniczym w jednym z szpitali. – W poniedziałek rano o 7.20 zaczynał pracę, pacjenci na niego czekali, lecz on się nie zjawił na swoją zmianę. Bardzo się martwimy o niego, jest chory na cukrzycę – mówi jego córka.

W chwili zaginięcia Adam Łebkowski ubrany był w białą koszulkę polo i krótkie dżinsowe spodnie. Jeśli ktoś go widział, proszony jest o kontakt z rodziną po nr telefonów: 782 414 845 lub 661 482 963.

Jak dodaje córka zaginionego, jej ojciec prawdopodobnie był widziany w Biłgoraju.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.