Zaginął 36-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna zmaga się z depresją. Wyszedł z domu dwa dni temu

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci, rodzina i bliscy prowadzą poszukiwania zaginionego Andrzeja B. z Lublina. Mężczyzna wyszedł we wtorek z domu i do chwili obecnej nie powrócił. 36-latek zmaga się z depresją.

Zaginął Andrzej B.

Z informacji nam przekazanych wynika, że mieszkaniec Lublina wyszedł we wtorek (28.06) około godz. 8 z domu. Mężczyzna od tamtej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wziął ze sobą telefonu, a bliscy nie mają z nim kontaktu od wtorkowego ranka. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny na policję. 36-latek zmaga się z depresją.

Rysopis zaginionego: ma 180 cm wzrostu, jest szczupły. W chwili zaginięcia ubrany był w koszulę z długim rękawem w czarno-zieloną w drobną kratkę, spodenki w czarno-białą większą kratkę. Miał ze sobą czarny plecak marki Element, z brązowymi detalami, czarne buty Onitsuka. Nosi okulary korekcyjne z czarnymi oprawkami.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu, proszone są o kontakt pod numerem 667353127 lub z VI Komisariatem policji przy ul. Gospodarczej w Lublinie pod numerem tel. 47 811 46 61.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony na terenie Warszawy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.