Zaginął 34-letni Marek Sobich. Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął

marek sobicha
Zaginął 34-letni Marek Sobicha | fot. KPP Lubartów

Lubartowscy policjanci poszukują zaginionego Marka Sobicha. Mężczyzna 27 sierpnia w godzinach porannych wyjechał skuterem z domu i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to 34-letni Marek Sobich, który mieszka w Pałecznicy (gmina Niedźwiada). Mężczyzna w dn. 27 sierpnia w godzinach porannych wyjechał skuterem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna porusza się skuterem marki Kymco koloru czerwonego.

Rysopis zaginionego: Wzrost 178 cm, sylwetka szczupła, oczy koloru jasnego, włosy ciemny blond, krótkie „na jeża”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie, ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.