Zaginął 29-letni mieszkaniec Lublina, Patryk T. Istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia zaginionego. Ktokolwiek ma informacje na temat miejsca przebywania zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.
Zaginął Patryk Tchórzewski z Lublina
Do zaginięcia 29-letniego Patryka T. doszło w czwartek, 1 sierpnia. Rodzina zaginionego prosi o jak najszersze udostępnianie wizerunku mężczyzny oraz pomoc w poszukiwaniach, istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia.
Według relacji bliskich mężczyzna z czwartek około godz. 22:00 wyszedł od znajomej. Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi. Mężczyzna wyszedł z mieszkania po przyjęciu silnych leków, które przyjmuje na stałe.
Patryk ma około 170 cm wzrostu. W chwili zaginięcia był ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie i szary plecak.
Rodzina zaginionego bardzo prosi o jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego. Istnieje realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny. Miał w ostatnim czasie stany depresyjne. Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod 112.
>> AKTUALIZACJA – 05.08.2024
Zaginiony mężczyzna został odnaleziony.
Mierzysz się z depresją lub ktoś potrzebuje pomocy? Zadzwoń
Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.
Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.
Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:
- 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
- 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
- 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
- 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
- 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia
Dodaj swój komentarz