Zaginął 28-letni Dariusz Nocoń

28-letni Dariusz Nocoń wyszedł z domu 7 lipca. Od tamtej pory nie wrócił ani do miejsca zamieszkania, ani nie pojawił się w pracy. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

Dariusz Nocoń pochodzi z Wolbromia. Od jakiegoś czasu mieszka w Lublinie. Mężczyzna 7 lipca nie powrócił do miejsca swojego aktualnego zamieszkania w Lublinie, jak też nie pojawił się w pracy. Nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi.

Rysopis: 166-170 cm wzrostu, 75 kg wagi, sylwetka szczupła, włosy długie blond, oczy jasne, cecha charakterystyczna: broda o długości 10 cm kol. blond.

Brak danych dotyczących ubioru w dniu zaginięcia. Mężczyzna ubierał się na styl typu „hippisowskiego”.

68-9134568-91346Ktokolwiek go widział, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt ( ul. Koncertowa 4 A) pod nr (81) 535 47 00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.