Zaginął 27-letni Andrzej P. Mężczyzna może poruszać się czarnym peugeotem

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zaginął 27-letni Andrzej P. z gminy Kurów. Zaginiony może poruszać się samochodem osobowym marki Peugeot. Rodzina i policja prosi o pomoc.

Do zaginięcia 27-letniego Andrzeja P. doszło w poniedziałek 6 lipca w godzinach wieczornych. Mężczyzna wyszedł z domu w miejscowości Zastawie (gmina Kurów) w nieznanym kierunku. Z relacji rodziny wynika, że był w stanie wzburzenia emocjonalnego. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał w dniu dzisiejszym przed południem.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie robocze koloru czarnego z pomarańczowymi wstawkami, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego z rysunkiem z przodu w kształcie koła oraz buty robocze czarne z żółtymi wstawkami. Ponadto mężczyzna najprawdopodobniej posiada przy sobie plecak koloru czarnego i porusza się samochodem osobowym marki peugeot koloru czarnego.

Rysopis zaginionego: Wzrost ok. 175 cm, sylwetka krępa, twarz okrągła, włosy krótkie proste koloru blond, nos prosty, średni, uszy lekko odstające.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu proszone są o bezpośredni kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach pod nr tel.: (47) 812-32-90 lub 112.

Aktualizacja 10.07.2020

Mężczyzna został odnaleziony.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.