Zaginął 26-letni Mateusz Jakubczak z okolic Lubartowa. Może przebywać na terenie Lublina

mateusz jakubczyk
Zaginął 26-letni Mateusz Jakubczyk | fot. KPP Lubartów

Policjanci z Lubartowa poszukują 26-letniego Mateusza Jakubczaka z gminy Serniki. Mężczyzna na początku czerwca wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy w Niemczech, gdzie nie dotarł.

Do zaginięcia Mateusza Jakubczaka doszło 10 czerwca, kiedy to wyszedł z domu z kolegą z zamiarem udania się do Niemiec, gdzie miał podjąć pracę zarobkową. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przebywa na terenie Lublina, gdzie prowadzi tryb koczowniczy i mieszka w namiocie. Po raz ostatni widziany był na ul. Lubartowskiej w dniu 24 czerwca.

Rysopis zaginionego: Wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, oczy koloru niebieskiego, włosy ciemnobrązowe, krótkie, uszy odstające, uzębienie pełne. Brak informacji co do ubioru zaginionego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W poniedziałek widziałam w dość niespodziewanym miejscu namiot a mianowicie pod zamkiem od strony al Unii lubelskiej, przy płacy zabaw koło miejsca w którym odbywały się koncerty..