Zaginął 23-letni Jarosław Kowalik. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Jarosław Kowalik | archiwum prywatne rodziny

Od piątku trwają poszukiwania 23-letniego Jarosława Kowalika z miejscowości Stok (pow. puławski), który wyjechał z domu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony to 23-letni Jarosław Kowalik, zamieszkały w miejscowości Stok, gmina Końskowola. Młody mężczyzna w ubiegły piątek, 20 kwietnia wyjechał z domu samochodem marki Ford Focus c-max nr. rejestracyjny LPU 63503 w kierunku Puław.

W dniu zaginięcia Jarosław Kowalik był ubrany w ciemną bluzę z białymi sznurkami od kaptura, ciemne spodnie i niebiesko-pomarańczowe buty sportowe z żółtymi sznurówkami. W poszukiwania chłopaka zaangażowana jest rodzina, przyjaciele, policja i tysiące internautów.

Rodzice nie tracą nadziei na odnalezienie syna i proszą o pomoc. Osoby, które widziały Jarosława Kowalika lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, są proszone o kontakt pod numerem: 509 950 752. Można również skontaktować się z najbliższym posterunkiem policji lub zadzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.

Trwają poszukiwania zaginionego Jarosława Kowalika | fot. archiwum prywatne rodziny

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.