Zadzwonił na komisariat i oznajmił, że jest poszukiwany. Czekał pod sklepem na przyjazd patrolu

radiowóz policja lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartkowy wieczór dyżurny komisariatu w Bychawie odebrał telefon od mężczyzny, przedstawiającego się jako osoba poszukiwana. Podał swoją lokalizację i prosił o przyjazd patrolu.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Do dyżurnego komisariatu policji w Bychawie zadzwonił 45-letni mieszkaniec gm. Jabłonna. Mężczyzna poinformował, że jest poszukiwany i ma do odbycia karę pozbawienia wolności oraz podał miejsce, gdzie w chwili obecnej się znajduje.

Policjanci z Bychawy pojechali do jednej z miejscowości w gm. Jabłonna. Tam przed sklepem zastali grupę mężczyzn spożywających alkohol. Po wylegitymowaniu okazało się, że jednym z nich jest 45-latek, który dzwonił do dyżurnego.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mieszkaniec gm. Jabłonna jest poszukiwany celem odbycia kary 135 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.