Zaczepiali innych pasażerów, kierowca kazał im opuścić autobus. Mężczyźni obrzucili pojazd kamieniami

IMG 20160929 112805
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za uszkodzenie autobusu komunikacji miejskiej. Sprawcy awanturowali się w autobusie, a gdy kierowca kazał im wysiąść, obrzucili pojazd kamieniami.

Obrzucili autobus kamieniami

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia w miejscowości Wysokie. Kierowca autobusu przekazał policjantom informację o dwóch awanturujących się mężczyznach, którzy najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu zaczepiali innych pasażerów.

Kierowca kazał im wysiąść na najbliższym przystanku. Mężczyźni po opuszczeniu autobusu chwycili za kamienie i zaczęli obrzucać odjeżdżający autobus. Jak się okazało, wybili dwie szyby oraz uszkodzili karoserię. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Operacyjni z bychawskiego komisariatu dokładnie sprawdzili monitoringi i rozpytali świadków. Funkcjonariusze ustalili, że za sprawą stoją dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego w wieku 45 i 23 lat. Sprawcy w środę zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty, do których się przyznali.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.