Zaćmienie Słońca w Waszych obiektywach [GALERIA]

zaćmienie

Dzisiejsze zaćmienie Słońca przyciągnęło tłumy ludzi do obserwacji. Każdy na swój sposób, próbował obserwować to zjawisko, gdzie kreatywność lublinian była zaskakująca. Paczki po chipsach, płyty czy okulary. To tylko kilka pomysłów jakie były dzisiaj wykorzystane.

W piątek przed południem Księżyc przysłonił Słońce. To zjawisko mogliśmy obserwować już od godziny 9.39, a o godzinie 10:52 mogliśmy w pełni podziwiać zaćmienie. Księżyc w naszym regionie przysłonił Słońce w 60 procentach.

Brak specjalnych okularów czy soczewek nie powstrzymał lublinian do obserwowania tego zjawiska. Kreatywności dzisiaj była górą.

- zdjęcie robione przez zdjęcie rentgenowskie śruby w nodze mojej babci - tak pisze jeden z czytelników

Nadesłane zdjęcia były robione przez m.in. zdjęcia rentgenowskie, okulary, soczewki czy paczki po chipsach.

Pokażcie, jak wygląda zaćmienie w Lublinie o regionie w Waszym obiektywie! Ślijcie zdjęcia na [email protected]

Zdjęcia w galerii dzięki uprzejmości czytelników Spotted: Lublin

zdjęcie główne autorstwa Pawła Furmana

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.