Zabójstwo w Trawnikach. W domu znaleziono zwłoki kobiety. Policjanci poszukują męża ofiary

Policjanci poszukują Grzegorza Włodarczyka do sprawy śmierci 38-latki z Trawnik | fot. KPP Świdnik

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek w jednym z domów w miejscowości Trawniki. Bliski członek rodziny znalazł w domu zwłoki 38-latki, która posiadała ranę kłutą na ciele.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 12 w jednym z domów w miejscowości Trawniki (powiat świdnicki). Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w domu znaleziono zwłoki kobiety. O śmierci kobiety policję powiadomił bliski członek rodziny.

Wiadomo, że do śmierci 38-latki przyczyniły się osoby trzecie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta posiadała na ciele ranę kłutą, lecz nie wiadomo czy była ona przyczyną jej śmierci. Sekcję zwłok zaplanowano na poniedziałek.

Na miejscu zdarzenie do późnych godzin wieczornym były prowadzone działania policjantów pod nadzorem prokuratora. – „W tej chwili poszukujemy męża ofiary. Z okoliczności wynika, że może coś wiedzieć” – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Poszukiwany to 35-letni Grzegorz Włodarczyk. Rysopis: wzrost 184 cm, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek „gitary ze skrzydłami”.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem 81 749-42-10.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Dzisiaj od godzin porannych prowadzone są dalsze poszukiwania 35-latka. W działaniach wykorzystywany jest m.in. helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną.

Czytaj także: Nożem zamordował żonę i uciekł. Sprawca jest na wolności. Policja wydała list gończyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.