Zablokowana droga ekspresowa S19 między Lublinem a Kraśnikiem. Na miejscu pojazdy wojskowe i żołnierze

Wojskowe śmigłowce
Wojskowe śmigłowce | fot. MON

Przez dwie godziny zablokowany będzie odcinek drogi ekspresowej S19 między Lublinem a Kraśnikiem. Jest to związane z odbywającymi się tam ćwiczeniami wojskowymi DRAGON-24. Kierowcy są kierowani na objazd starą dziewiętnastką.

Wojsko na S19

W całej Polsce od kilku dni trwają zaplanowane ćwiczenia wojskowe DRAGON-24. Bierze w nich udział ok. 90 000 żołnierzy ze wszystkich państw NATO oraz Szwecji. O tym pisaliśmy tu: Przejazdy kolumn wojskowych. Międzynarodowe ćwiczenia wojskowe STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24

Wojsko ćwiczy również w województwie lubelskim. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku, w związku z zaplanowanymi ćwiczeniami wojskowymi DRAGON24 dziś (06.03) zablokowany będzie całkowicie ruch na drodze ekspresowej S19 na węźle Kraśnik Północ i węźle Wilkołaz.

Punkt Informacji Drogowej GDDKiA informuje o zamknięciu drogi S19 w dwóch kierunkach ruchu na odcinku od węzła Niedrzwica Duża do węzła Kraśnik Północ. Wyznaczony objazd starą drogą nr 19 przez miejscowości Niedrzwica Duża, Wilkołaz, Kraśnik.

W trakcie ćwiczeń niedostępny jest również MOP Obroki Wschód (jezdnia w kierunku Lublina) oraz MOP Rudnik Wschód (jezdnia w kierunku Lublina).

Utrudnienia potrwają w godzinach 09:00-11:00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.