Zablokowana DK19 na odcinku Lublin – Kraśnik. Policjanci kierują ruch na objazdy

Radiowóz policyjny | fot. Policja

Ruch na drodze krajowej nr 19 na odcinku Lublin – Kraśnik został zablokowany. Ma to związek z porannym wypadkiem w miejscowości Sobieszczany Kolonia.

 

Od godz. 8.40 policjanci zablokowali ruch na odcinku Lublin – Kraśnik. Jadący od strony Lublina w miejscowości Niedrzwica Duża są przekierowywani na drogę wojewódzką nr 834 w kierunku Bełżyc. Jadący od strony Kraśnika w miejscowości Wilkołaz są kierowani na objazd przez Urzędów lub Zakrzówek.

 

Utrudnienia na tym odcinku potrwają do godz. 11. Ma to związek z sprzątaniem miejsca porannego wypadku w Sobieszczanach Kolonii.

 

Czytaj więcej na temat tego zdarzenia: Sobieszczany Kolonia: Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Lublin – KraśnikWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.