Żabka w Wigilię 2023. Godziny otwarcia Żabki 24 grudnia

abka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia Żabki w Wigilię 2023. Do której godziny otwarta Żabka 24 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka będą czynne w niedzielę, 24 grudnia.

Żabka Wigilia godziny otwarcia

Sklepy sieci Żabka w Wigilię 24 grudnia 2023 będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj. Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz niektóre dni, handel w sklepach 24 grudnia może być prowadzony do godziny 14:00. Jednak w tym roku podjęto decyzję i przeniesieniu handlu z niedzieli 24 grudnia na niedzielę 10 grudnia.

Te przepisy nie dotyczą małych osiedlowych sklepów, w których za ladą stanie sam właściciel. Do takich sklepów zaliczają się sklepy sieci Żabka. Sklepy sieci Żabka w niedzielę 24 grudnia czynne będą krócej. W Wigilię zakupy w Żabce będzie można zrobić do godziny 14:00. W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone.

Sklepy Żabka będą również otwarte 25 grudnia i 26 grudnia. Informacji na temat otwarcia sklepów Żabka w Boże Narodzenie i drugi dzień świąt trzeba szukać na witrynach sklepów, bo tam znajdują się informacje o godzinach otwarcia w święta.

Żabka w Wigilię 24 grudnia czynna do godziny 14:00 lub dłużej.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.