Żabka w Boże Narodzenie 2023. Godziny otwarcia Żabki 25 grudnia

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Godziny otwarcia Żabki w Boże Narodzenie 2023. Czy sklepy Żabka są otwarte 25 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka będą czynne w poniedziałek, 25 grudnia.

Żabka 25 grudnia godziny otwarcia

Sklepy sieci Żabka w Boże Narodzenie 25 grudnia 2023 będą otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. W Boże Narodzenie otwarte mogą być sklepy, za których ladami staną sami właściciele. Dlatego nie każdy sklep Żabka będzie otwarty 25 grudnia.

W Boże Narodzenie zakupy w Żabce będzie można zrobić w większości sklepów w godz. 13:00 – 20:00. W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone lub skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji franczyzobiorcy.

Godziny otwarcia sklepów Żabka 25 grudnia znajdują się również na witrynach sklepów. Sklepy Żabka będą również otwarte 26 grudnia.

Żabka w Boże Narodzenie 25 grudnia będą czynne w godz. 13:00 – 20:00 lub dłużej.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.