Żabka w drugi dzień świąt. Godziny otwarcia Żabki 26 grudnia 2023

Żabka - godziny otwarcia
Żabka - godziny otwarcia | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia Żabki 26 grudnia 2023. Czy sklepy Żabka są otwarte we wtorek 26 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka są czynne w drugi dzień świąt, 26 grudnia.

Żabka 26 grudnia godziny otwarcia

Sklepy sieci Żabka w drugi dzień świąt 26 grudnia 2023 będą otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. 26 grudnia zakupy w Żabce będzie można zrobić w większości sklepów w godz. 8:00 – 21:00.

W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone lub skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji franczyzobiorcy.

Właściciele niektórych sklepów Żabka zdecydowali, że otworzą sklep w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia od godziny 10:00 lub 11:00. Godziny otwarcia sklepów Żabka 26 grudnia znajdują się również na witrynach sklepów.

Żabka 26 grudnia będzie czynna w godz. 8:00 – 21:00 lub dłużej.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.