Żabka w sylwestra 2023. Godziny otwarcia Żabka 31 grudnia

abka lublin sklepy 1 listopada wszystkich świętych
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia Żabki w sylwestra 2023. Do której godziny otwarta Żabka 31 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka będą czynne w niedzielę 31 grudnia.

Żabka sylwester 2023 godziny otwarcia

Sklepy Żabka w niedzielę 31 grudnia 2023 będą otwarte krócej niż zazwyczaj. Sylwester w tym roku wypada w niedzielę objętą zakazem handlu, lecz zdecydowana większość sklepów będzie otwarta tego dnia.

W sylwestra 31 grudnia 2023 r. ​sklepy Żabka będą czynne do godziny 21:00. Właściciel sklepu może również zdecydować o skróceniu lub nawet wydłużeniu godzin otwarcia. Godziny otwarcia Żabki w sylwestra znajdziesz na witrynie każdego ze sklepów.

W Nowy Rok 1 stycznia 2024 r. sklepy Żabka również będą czynne. Informacji na temat otwarcia sklepów Żabka w Nowy Rok 1 stycznia trzeba szukać na witrynach sklepów, bo tam znajdują się informacje o godzinach otwarcia.

Zobacz także: Żabka w Nowy Rok 2024. Sprawdź godziny otwarcia Żabka 1 stycznia

W jakich godzinach otwarta Żabka w sylwestra (31 grudnia 2023)? Czy w Nowy Rok (1 stycznia 2024) zrobimy zakupy w Żabce? Sprawdźcie!

  • 31 grudnia (sylwester) – Żabka otwarta do 21:00 lub krócej/dłużej
  • 1 stycznia (Nowy Rok) – Żabka otwarta od 10:00
  • 2 stycznia (wtorek) – Żabka otwarta w standardowych godzinach
  • 6 stycznia (Trzech Króli) – Żabka otwarta jak w niedzielę

Zobacz także: Zakupy w sylwestra 2023. Czy sklepy są otwarte 31 grudnia? Biedronka, Lidl, Żabka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.