Żabka w Nowy Rok 2022. Sprawdź godziny otwarcia Żabka 1 stycznia

Żabka
Żabka | materiały prasowe Żabka

Godziny otwarcia Żabki w Nowy Rok 2022. Do której godziny otwarta Żabka 1 stycznia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka będą czynne w Nowy Rok, 01.01.2022.

Żabka Nowy Rok 1 stycznia godziny otwarcia

Sklepy sieci Żabka w Nowy Rok 1 stycznia 2022 będą otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. Rozporządzeniem Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 15 listopada 1924 roku o dniach świątecznych ustanowiono 1 stycznia – Nowy Rok dniem wolnym od pracy. Oznacza to, że 1 stycznia otwarte mogą być tylko sklepy, za których ladami staną sami właściciele.

Franczyzobiorcy sklepów Żabka mogą więc skorzystać z dopuszczonej przez ustawę możliwości prowadzenia w tych dniach sprzedaży osobiście. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

W Nowy Rok zakupy w Żabce będzie można zrobić w większości sklepów w godz. 13:00 – 20:00. W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone lub skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji franczyzobiorcy. Godziny otwarcia sklepów Żabka 1 stycznia znajdują się również na witrynach sklepów. Sklepy Żabka będą również otwarte w niedzielę 2 stycznia. Zobacz szczegóły: Żabka 2 stycznia – godziny otwarcia. Czy Żabka jest otwarta 02.01.2022?

Żabka w Nowy Rok 1 stycznia będą czynne w godz. 13:00 – 20:00 lub dłużej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.