Żabka 2 stycznia – godziny otwarcia. Czy Żabka jest otwarta 02.01.2022?

żabka sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Godziny otwarcia Żabki w niedzielę 2 stycznia. Do której godziny otwarta Żabka 2 stycznia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Żabka będą czynne 02.01.2022.

W 2022 roku zakaz handlu obowiązuje we wszystkie niedziele z wyjątkiem siedmiu w roku. Ważną zmianą w 2022 r. jest zmiana funkcjonowania placówek pocztowych w niedziele niehandlowe. Od 1 lutego 2022 r. w niedziele niehandlowe będą mogły być otwarte tylko te placówki, w których działalność pocztowa daje przeważające obroty, stanowiące co najmniej 40 proc. miesięcznego przychodu ze sprzedaży detalicznej.

Zobacz także: Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku. Które niedziele będą handlowe?

Obecnie z możliwości funkcjonowania jako placówka pocztowa korzystają największe sieci handlowe w Polsce m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Dino, Netto i Żabka.

W 2022 roku w niedziele niehandlowe będą mogły działać sklepy osiedlowe, gdy za ladą stanie sam właściciel. W niedziele niehandlowe właściciel takiego sklepu może poprosić o wsparcie przy sprzedaży małżonka, rodziców, swoje dzieci lub dzieci małżonka, dzieci przysposobione, rodzeństwo, wnuki, dziadków, macochę lub ojczyma. Rodzina właściciela osiedlowego sklepu za pracę w niedzielę przy ladzie nie będzie mogła otrzymać wynagrodzenia.

Żabka niedziela 2 stycznia godziny otwarcia

Sklepy sieci Żabka w niedziele niehandlowe są otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. Franczyzobiorcy sklepów Żabka mogą więc skorzystać z dopuszczonej przez ustawę możliwości prowadzenia w tych dniach sprzedaży osobiście. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

W niedzielę 2 stycznia zakupy w Żabce będzie można zrobić w większości sklepów w godz. 9:00 – 21:00. W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone lub skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji franczyzobiorcy. Godziny otwarcia sklepów Żabka 2 stycznia znajdują się również na witrynach sklepów.

Żabka w niedzielę 2 stycznia będą czynne w godz. 9:00 – 21:00 lub dłużej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.